• Ankara’nın en köklü Alışveriş Merkezi olan ANKAmall’un iletişim çalışmalarını artık SVStudios yürütüyor.

  Ankara’nın en köklü Alışveriş Merkezi olan ANKAmall’un iletişim çalışmalarını artık SVStudios yürütüyor.Ankara’nın en köklü Alışveriş Merkezi olan ANKAmall’un iletişim çalışmalarını artık SVStudios yürütüyor.

 • Arvento reklam filmimiz yayında.

  Arvento için hazırladığımız ve çekimlerinin çok eğlenceli geçtiği filmimiz, #varincaselfiecek yayında.  • Palmet Tours için çalıştığımız ilanımız yayında.

  Palmet Tours markası için çalıştığımız ilanımız, dünyanın en prestijli reklam yayını Lürzer's Archive'da yerini aldı.

 • TSK Mehmetçik Vakfı iletişim çalışmalarını SVStudios ile sürdürüyor.

  Ülkemizin ve milletimizin güvenliği için canlarını hiçe sayarak görev yapmış şehitlerimizin ailelerine ve gazilerimize, sosyal ve ekonomik destek sağlamak amacıyla kurulan TSK Mehmetçik Vakfı, iletişim çalışmaları için SVStudios'u tercih etti.

 • Güngören Park AVM, SVStudios'u seçti.

  TSK Mehmetçik Vakfı'nın ilk AVM yatırımı olarak göze çarpan ve bölgenin yoğun trafiğine cevap verecek nitelikte bir proje olan Güngören Park AVM, iletişim çalışmalarını SVStudios ile yürütmeye başladı.

 • Mehmetçik Vakfı Kurban Bağışı Kampanyası

   

  Brief:

  Mehmetçik Vakfının, kurban bağışı döneminde, tek gelir kaynağının bağışçıları olduğunu söyleyerek daha önce hiç bağış yapmamış kişilerin yanı sıra mevcut bağışçılarının da dikkatini çekecek ve böylece kurban bağış oranını artıracak bir kampanyaya ihtiyacı vardı.

   

  Strateji:

  Dini ve politik düşüncesi ne olursa olsun tek bir Mehmetçik var ve bu ülke için vücudunun parçalarını veya canlarını vererek en büyük fedakarlığı yapıyorlar. İşte bu yüzden biz de şehit aileleri ve gazilerimizin bu ülkenin kutsal emanetleri olduğunu hatırlatıp hedef kitleyi bağış yapmak için yönlendirici bir kampanya oluşturmaya karar verdik.  

   

  Uygulama:

  Türk kültüründe emanet edilen her şey kutsaldır. Biz de Mehmetçik için kültürümüzdeki emanetin kutsallığı kavramından yola çıktık. Bu doğrultuda şehit ve gazi ailelerinin tüm Türkiye'ye emanet olduğunu söyleyecek bir kampanya hazırladık. TV, outdoor ve dijital mecralarda yer aldık.

   

  Sonuç:

  %86’sı dijital reklamlarla olmak üzere 433.446 kişi online bağış için Mehmetçik Vakfı web sitesini ziyaret etti.

  Videomuzu toplamda 3.389.995 kez izlettik. Bu rakamın 1.804.995’ine viral etkileşim ile ulaştık.

  Sağladığımız trafiğin 12.392’si bağışa döndü. Bağış başına maliyet 21 TL olarak gerçekleşti.

  Geçtiğimiz sene toplam bağışın %32’sini oluşturan online bağışı, bu sene %45 oranına yükselttik.

  Son 4 yılda ortalama 64.834’e ulaşmış bağışçı sayısını, %42’lik artışla 96.619’a yükselttik.

  Geçen yıl toplam bağışın %32’si online bağış iken dijital reklamların da dönüşü sayesinde bu sene %45’e ulaştı. Videomuz sadece dijitalde toplam 3.389.995 kere izlendi.

   

   

   

   

 • 28. Kristal Elma Reklam Ödülleri (2016)

  28. Kristal Elma Yarışması'nda Ulusal Yarışma Viral Film Kategorisinde Bronz Ödül, Bölge Yarışmasında Büyük Ödül ve Bölge Yarışması Tek Mecralı Kampanya Dijital Kategoride Kristal Elma ile dönerek toplam ödül sayımızı 65'e yükselttik.

 • Eskişehir'in odak noktası Espark AVM, iletişim çalışmaları için SVStudios'u seçti.

  Eskişehir'in odak noktası Espark AVM, iletişim çalışmaları için SVStudios'u seçti.

 • Palmet Tour için çalıştığımız erken rezervasyon ilanımız bu kez, Lürzer's Archive'ın web sitesinde “Best Travel Ads” galerisinde yerini aldı.

  Palmet Tour için çalıştığımız erken rezervasyon ilanımız bu kez, Lürzer's Archive'ın web sitesinde “Best Travel Ads” galerisinde yerini aldı. 

 • Arvento için çektiğimiz viral film "Varınca Selfie Çek" #Felis2016 Dijital Kategori'de, Kampanya Videosu ve Viral Projeler alanında Başarı Ödülü aldı.

  Arvento için çektiğimiz viral film "Varınca Selfie Çek" #Felis2016 Dijital Kategori'de, Kampanya Videosu ve Viral Projeler alanında Başarı Ödülü aldı. 

 • Mehmetçik Vakfı kurban bağış kampanyamız “Bize Emanet”, #Felis2016 Pazarlama Etkisi Bölümü, Stratejik Etki - En İyi Stratejik Uygulama alanında Başarı Ödülü'ne layık görüldü.

  Mehmetçik Vakfı kurban bağış kampanyamız “Bize Emanet”, #Felis2016 Pazarlama Etkisi Bölümü, Stratejik Etki - En İyi Stratejik Uygulama alanında Başarı Ödülü'ne layık görüldü. 

 • Aqua Florya Alışveriş merkezi iletişim çalışmaları için Abluka Dijital'i seçti.

  Aqua Florya Alışveriş merkezi iletişim çalışmaları için Abluka Dijital'i seçti.

 • Türkiye’nin bilim ve eğitim merkezi ODTÜ, 3 kampüsü ile birlikte tüm iletişim çalışmalarını artık SVStudios ve Abluka Dijital ile yürütüyor.

  Türkiye’nin bilim ve eğitim merkezi ODTÜ, 3 kampüsü ile birlikte tüm iletişim çalışmalarını artık SVStudios ve Abluka Dijital ile yürütüyor.