• Türkiye’nin bilim ve eğitim merkezi ODTÜ, 3 kampüsü ile birlikte tüm iletişim çalışmalarını artık SVStudios ve Abluka Dijital ile yürütüyor.

  Türkiye’nin bilim ve eğitim merkezi ODTÜ, 3 kampüsü ile birlikte tüm iletişim çalışmalarını artık SVStudios ve Abluka Dijital ile yürütüyor.

 • TSK Mehmetçik Vakfı iletişim çalışmalarını SVStudios ile sürdürüyor.

  Ülkemizin ve milletimizin güvenliği için canlarını hiçe sayarak görev yapmış şehitlerimizin ailelerine ve gazilerimize, sosyal ve ekonomik destek sağlamak amacıyla kurulan TSK Mehmetçik Vakfı, iletişim çalışmaları için SVStudios'u tercih etti.

 • Güngören Park AVM, SVStudios'u seçti.

  TSK Mehmetçik Vakfı'nın ilk AVM yatırımı olarak göze çarpan ve bölgenin yoğun trafiğine cevap verecek nitelikte bir proje olan Güngören Park AVM, iletişim çalışmalarını SVStudios ile yürütmeye başladı.

 • Ankara’nın en köklü Alışveriş Merkezi olan ANKAmall’un iletişim çalışmalarını artık SVStudios yürütüyor.

  Ankara’nın en köklü Alışveriş Merkezi olan ANKAmall’un iletişim çalışmalarını artık SVStudios yürütüyor.Ankara’nın en köklü Alışveriş Merkezi olan ANKAmall’un iletişim çalışmalarını artık SVStudios yürütüyor.

 • Eskişehir'in odak noktası Espark AVM, iletişim çalışmaları için SVStudios'u seçti.

  Eskişehir'in odak noktası Espark AVM, iletişim çalışmaları için SVStudios'u seçti.

 • Palmet Tour için çalıştığımız erken rezervasyon ilanımız bu kez, Lürzer's Archive'ın web sitesinde “Best Travel Ads” galerisinde yerini aldı.

  Palmet Tour için çalıştığımız erken rezervasyon ilanımız bu kez, Lürzer's Archive'ın web sitesinde “Best Travel Ads” galerisinde yerini aldı. 

 • Arvento için çektiğimiz viral film "Varınca Selfie Çek" #Felis2016 Dijital Kategori'de, Kampanya Videosu ve Viral Projeler alanında Başarı Ödülü aldı.

  Arvento için çektiğimiz viral film "Varınca Selfie Çek" #Felis2016 Dijital Kategori'de, Kampanya Videosu ve Viral Projeler alanında Başarı Ödülü aldı. 

 • Mehmetçik Vakfı kurban bağış kampanyamız “Bize Emanet”, #Felis2016 Pazarlama Etkisi Bölümü, Stratejik Etki - En İyi Stratejik Uygulama alanında Başarı Ödülü'ne layık görüldü.

  Mehmetçik Vakfı kurban bağış kampanyamız “Bize Emanet”, #Felis2016 Pazarlama Etkisi Bölümü, Stratejik Etki - En İyi Stratejik Uygulama alanında Başarı Ödülü'ne layık görüldü. 

 • Aqua Florya Alışveriş merkezi iletişim çalışmaları için Abluka Dijital'i seçti.

  Aqua Florya Alışveriş merkezi iletişim çalışmaları için Abluka Dijital'i seçti.

 • Anadolu’nun ilk Effie’si SVStudios ve Abluka Dijital ortaklığıyla Ankara’ya geldi!

  Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması 2017 yılı kazananları açıklandı. Mehmetçik Vakfı için hazırladığımız “Bize Emanet” kampanyamızla bronz Effie kazanarak, Effie Ödülü’nü Anadolu’ya ilk kez getirdik! 

 • 14. Kırmızı Ödül töreninden Jüri Özel Ödülü ve 9 Başarı Belgesi ile ayrıldık.

  14. Kırmızı Ödülleri’nde Ankamall AVM için hazırladığımız kampanyamızla Kırmızı Bölge’de Jüri Özel Ödülü’nü aldık. Yine Kırmızı Bölge’de 8 farklı Başarı Belgesi’ni ajansımıza getirerek ödül sayımızı 76’ya çıkardık. 

 • Kristal Elma 2017’den 1 Büyük Ödül, 1 Kristal Elma, 7 Gümüş ve 5 Bronz Kristal olmak üzere toplam 14 ödülle ayrıldık.

  Bu sene 29’uncusu düzenlenen Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde 1 Kristal Elma, 7 Gümüş ve 5 Bronz Kristal olmak üzere aldığımız toplam 14 ödülle, ödül sayımızı 90’a yükselttik.